Oplocení pro armádu

V případě oplocení objektů s velkým důrazem na bezpečnost je jedním z vhodných řešení svařované panely, které poskytují velkou pevnost a odolnost.

Nicméně není to jediná možnost. Rádi s vámi probereme mnoho dalších řešení pro vaše požadavky na oplocení vojenských a jiných prostor.

Svařované pletivo

Škála svařovaného pletiva v rolích se skládá z několika modelů odpovídajících různým použitím podle kvality úpravy: pozink nebo plast. Oko je zpevněné svárem.

Svařované panely

Oplocení ze svařovaných panelů DIRICKX je unikátní koncept panely+sloupky se svařenými horizontálními a vertikálními dráty slučující design, pevnost a kvalitu..

Pletené pletivo

4HRAN je poddajným tradičním pletivem určeným především pro zvlněný terén a díky kvalitnímu poplastování drátu je zajištěna dlouhá životnost při různých podmínkách..

Brány a branky

DIRICKX BOHEMIA přináší vhodnou nabídku prostřednictvím svého plného sortimentu výrobků: ploty, brány, motory, kontrola a řízení přístupu.

Doplňkové zboží

Zde najdete kompletní škálu sloupků odpovídajících různým použitím a umožňujících přizpůsobit se optimálně typu oplocení, které jste zvolili. Dále si zde můžete vybrat z široké nabídky podhrabových desek, bavoletů a žiletkové ochrany.