Vše o DIRICKX Bohemia

DIRICKX BOHEMIA je dceřinou společností francouzského výrobce plotů a oplocení značky DIRICKX

Slavíme již 30 let od založení společnosti a po celou dobu našeho působení klademe důraz na kvalitu produktů a služeb tak, aby zákazníci byli spokojení a našli u nás řešení pro jejich požadavky. 

Cokoliv potřebujete k ohraničení, k ochraně, k zabezpečení pozemku či budovy, najdete zde.

Co děláme?

DIRICKX BOHEMIA neprodává pouze ploty, brány a branky, ale nabízí celou řadu služeb, které vám umožní integrovat řešení ochrany do projektu, bez ohledu na typ projektu: bytové, průmyslové, vládní a státní správa, citlivé lokality ..

Historie a milníky

Jsme rádi, že již téměř 30 let jsme součástí značka DIRICKX, která slaví již 100 let na trhu. Stejně jako naše mateřská společnost se snažíme klást důraz na péči o zákazníky a věříme, že společně bude pokračovat v psaní historie DIRICKX.

Hodnoty a inovace

Zákazník je pro nás na prvním místě. Co je tedy na druhém? Stejně jako naší mateřská společnost i my se snažíme držet hodnoty jako: LIDSKÝ FAKTOR (ZÁKAZNÍK), ZKUŠENOST, SPOLEČENSKÁ ZODPOVĚDNOST A INOVACE. A to je přece radost sdílet. 

Kvalita a certifikace

Ve vtahu k zákazníkovi je pro nás důležitá důvěra, nicméně zároveň je pro nás velmi důležité dodržování norem a doležení kvality certifikací. V sekci „ke stažení“ naleznete proto certifikáty, které doprovází naše produkty i práci.