OSLAVA 100let DIRICKX

20. září 2021 | Novinky

VŠE NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM jsme popřáli naší značce DIRICKX v pátek 17.září 2021 v Renazé ve Francii. Je to přesně sto let, kdy spatřila světlo světa a my jsme hrdí, že jsem toho součástí. Je neuvěřitelné jaký progres za tu dobu udělala a jaké plány má dále do budoucna. 

Shlédnutí celé výroby i dalšího zázemí firmy pro nás bylo skvělým potvrzením jak skvělou značku reprezentujeme. A jelikož 100 let je řádné jubileum, nemohl chybět tomu odpovídající narozeninový dort se svíčkami.

Poslední novinky

UPEVŇOVÁNÍ PRACOVNÍHO TÝMU NA VODĚ

UPEVŇOVÁNÍ PRACOVNÍHO TÝMU NA VODĚ

Každý tým potřebuje čas od času stmelit, aby dobře fungoval a tím pádem poskytoval svým zákazníkům ty nejlepší služby. I my chceme, aby náš tým fungoval kompaktně a sehraně a tak jsme vyrazili na VODU.

ROZŠÍŘILI JSME NAŠI FLOTILU

ROZŠÍŘILI JSME NAŠI FLOTILU

Jsme rádi, že jsme rozšířili naši flotilu aut a přivítali jsme v našich řádách dalšího motorizovaného pomocníka, kterého jsme ozdobili stylovou SPZ. Naše nová dodávka nám bude pomáhat ve vylepšování našich služeb a rozšiřování...

30 LET JE POTŘEBA OSLAVIT

30 LET JE POTŘEBA OSLAVIT

Jsme moc rádi, že jsme s vámi všemi mohli oslavit 30let značky DIRICKX na českém trhu. Jsme si vědomi toho, že to není vždy samozřejmé a zároveň jednoduché udržet se na trhu po tak dlouhou dobu a současně se i posouvat kupředu. Jsme za to rádi a proto slavíme.