Ploty pro jednotlivce

Tyčové oplocení

Seznamte se s kompletní škálou tyčových plotů k zvýšení hodnoty, bezpečnosti a ochrany všech prostor, od kolektivního bydlení až k vysoce citlivým objektům.

Vyberte

Oplocení pro zemědělství

Škála pletiv pro zemědělství sdružuje výrobky určené pro vyhrazení velkých pozemků, pastvin a míst, kde jsou držena velká nebo drobná hospodářská zvířata.

Vyberte

Oplocení ze svařovaných panelů

Oplocení ze svařovaných panelů DIRICKX je koncept panely+sloupky, se svařenými horizontálními a vertikálními dráty, které slučuje jednoduchost montáže, design, estetiku, rozsáhlost škály, pevnost, odolnost a kvalitu úpravy.

Vyberte

Personalizované oplocení

S LOOKX si můžete zvolit a sami sestavit oplocení, které se vám podobá, spojením různých dekorativních prvků umístěných na sebe podle vašeho přání : svařované ozdobné části, děrované plechy, lišty z kompozitního dřeva a gabionové koše na vyplnění.

Vyberte

Svařované pletivo v rolích

Škála svařovaného pletiva v rolích se skládá z několika modelů odpovídajících různým použitím podle kvality úpravy : pozink nebo plast. Oko je zpevněné svárem.

Vyberte

Sloupky

Zde najdete kompletní škálu sloupků odpovídajících různým použitím a umožňujících přizpůsobit se optimálně typu oplocení, které jste zvolili.

Vyberte

4hran

4HRAN je poddajným tradičním pletivem určeným především pro zvlněný terén.

Vyberte

Stínící lamely

Škála stínících lamel vás chrání před nediskrétními pohledy a zajišťuje tak soukromí ve vaší zahradě.

Vyberte