Ploty

Tyčové oplocení

Seznamte se s kompletní škálou tyčových plotů k zvýšení hodnoty, bezpečnosti a ochrany všech prostor, od kolektivního bydlení až k vysoce citlivým objektům.

Vyberte

Oplocení ze svařovaných panelů

Oplocení ze svařovaných panelů DIRICKX je koncept panely+sloupky, se svařenými horizontálními a vertikálními dráty, které slučuje jednoduchost montáže, design, estetiku, rozsáhlost škály, pevnost, odolnost a kvalitu úpravy.

Vyberte

Personalizované oplocení

S LOOKX si můžete zvolit a sami sestavit oplocení, které se vám podobá, spojením různých dekorativních prvků umístěných na sebe podle vašeho přání : svařované ozdobné části, děrované plechy, lišty z kompozitního dřeva a gabionové koše na vyplnění.

Vyberte

Svařované pletivo v rolích

Škála svařovaného pletiva v rolích se skládá z několika modelů odpovídajících různým použitím podle kvality úpravy : pozink nebo plast. Oko je zpevněné svárem.

Vyberte

Oplocení sportovišť

Škála oplocení pro sportovní a rekreační areály sdružuje výrobky určené pro vybavení sportovišť (stadiony, hrací plochy, sportovní haly) za účelem vyhrazení, prevence a pohodlí.

Vyberte

Pletiva z vlnitého drátu

Oplocení z vlnitého drátu jsou tradičními výrobky v nabídce DIRICKX. Struktura oka bez možnosti rozpletení z pevných vlnitých drátů dodá vašemu oplocení pevnost a dlouhodobou životnost.

Vyberte

Sloupky

Zde najdete kompletní škálu sloupků odpovídajících různým použitím a umožňujících přizpůsobit se optimálně typu oplocení, které jste zvolili.

Vyberte

Žiletková ochrana

Žiletková ochrana dodává odrazující charakter bezpečnostním plotům a objektům s potřebou vysoké bezpečnosti.

Vyberte

4hran

4HRAN je poddajným tradičním pletivem určeným především pro zvlněný terén.

Vyberte