Zaručujeme spolehlivé řešení,
které bude odolné a snadno použitelné

DIRICKX kvalitní produkty a naše know-how

Vysoká přilnavost poplastování u oplocení a sloupků

Vysoká přilnavost plastového povrchu je jedním z klíčových prvků naší společnosti. Jako první jsme začali používat poplastování fluidní technologií. Naše zkušenosti v této oblasti vedly k inovativnímu přístupu, který se týká prvního přizpůsobení techniky k výrobě svařovaných drátů a rolí a pak také sloupků a panelů. Toto rozhodnutí bylo provedeno s cílem maximalizovat trvanlivost našich výrobků, které jsou nyní široce uznávané pro svou kvalitu.
 

Poplastování svařovaných panelů a drátů

Vysoká přilnavost plastového povrchu fluidizační technologií (nánosem PVC).

Pozinkovaný ocelový drát (drát potažený vrstvou žárového zinku pro větší odolnost proti korozi) se zahřeje na velmi vysokou teplotu a prochází fluidní PVC lázní.

Termoplastické částice jsou v okolním prostředí a jednoduše se spojí a shlukují, když přijdou do kontaktu s vyhřívaným drátem.Bez ohledu na techniku používanou k výrobě vysoké přilnavosti povlaku, existují 3 základní fáze.

• Zpracování a stabilizace ocelového povrchu
• Vytvoření spojovací plochy
• Povlak

Poplastování svařovaných panelů a sloupků

Vysoká přilnavost polyesterového plastové povlaku.
Sloupky a panely po očištění procházejí fosfátováním a následně pasivační operací ke zlepšení přilnavosti a zvýšení odolnosti proti korozi. Prášková nátěrová hmota je potom nanesena na sloupky a panely elektrostaticky. Všechny díly jsou pak v peci vytvrzeny, aby došlo k zajištění, že prášek přilne ke sloupkům a panelům.
 

Plastický povlak bran a velké plochy

Průmyslový proces jedinečný pro Francii - práškové lakování kovových konstrukcí a výrobků
Práškové lakování zahrnuje aplikaci polymerizovaných prášků na kov, a to těmito způsoby:

• Vyšší odolnost proti odření a korozi
• Vynikající stálobarevnost
• Rovnoměrný a stejný nátěr

Velmi adaptabilní zařízení DIRICKXu  nabízí možnost nastavit intenzitu tryskání na tloušťku nebo kvalitu dílů a regulovat dobu vytvrzování. Práškové lakování nabízí vynikající kvalitu povlaku a nezatěžuje životní prostředí vzhledem k tomu, že neexistuje znečištění ovzduší nebo znečištění vody při jeho použití.