Pletivo na plot

Hledáte kvalitní pletivo na plot kolem svého domu? U nás si jistě vyberete. Nabízíme vám mnoho druhů pletiv a oplocení, kterými můžete svůj pozemek dekorovat i zabezpečit.

Známým a tradičním typem pletiva na ploty je 4 hranné pletivo. Je oblíbené pro své univerzální využití. Hodí se dobře jako oplocení domů a zahrad, pozemků i průmyslových prostor. Mezi jeho největší výhody patří vynikající přizpůsobivost terénu. Toto pletivo na plot je vhodné na roviny i do velmi členitých krajin.

Pokud hledáte plotové pletivo na váš nový plot speciálně pro veřejná místa, sáhněte po pletivech v rolích. A to hlavně pro jejich jednoduchou montáž a stavbu. Dalším typem je robustní a vkusný plotový systém Axis, který vás okouzlí širokou škálou barevných variant a skvělou přizpůsobivostí - hodí se do každé zástavby.

Chcete něco originálního? Netradičním typem plotu jsou mřížová oplocení. Velmi efektně působí zejména u předzahrádek. V naší nabídce si můžete vybrat z několika druhů.

Charakteristickým znakem tohoto pletiva na plot je hladká atraktivní linie. Mezi jeho přednosti patří zejména snadné uchycení.

K plotům si můžete vybrat také různé druhy sloupků.

Vyberte si z další nabídky:

Nakupte v e-shopuNakupte plotové pletivo v e-shopu.

Máte zájem o pletivo na plot? Kontaktujte nás

Máte zájem o pletivo na plot? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout